Design

Navrhněte si svůj vlastní design!Pro navržení barev použijte designer program na http://www.miragesys.com/design/ 

Po vytvoření návrhu si ho nezapomeňte uložit a zapsat si kód aby jste se k němu později mohli vrátit popř. návrh použít pro objednávku.

Můžete buď vybarvit každý panel zvlášť,nebo použít některý ze vzoru případně ho doupravit.Na výběr jsou i maskovací vzory,batika, piping (zvýraznění vybraných ploch jinou barvou na okrajích) apod. Některé z těchto designových úprav jsou za příplatek (viz. http://www.miragesys.com/price-list/ )

G4 má více aerodinamický tvar (připomínající kapku) pro vertikální létání než G3 (tvar klínu) a je lehce delší.Pro vlastní barevné návrhy Mirage nabízí řadu barev které jsou dostupné bez příplatku.Pokud máte zájem o barvu která není v nabídce, zjistíme vám výši příplatku.Materiály jako peří, kůže, a jiné nestandartní materiály Mirage nepoužívá z bezpečnostních důvodů.

Výšivky a loga Mirage Systems jsou bez příplatku v kterékoliv standardní barvě na kteroukoliv část postroje.G3 a G4 postroje mají vždy výšivku MIRAGE na horní chlopni za krkem (tato výšivka není volitelná) Dále je výšivka Mirage na pravém ramenním popruhu pod 3-kroužkovým systémem a alien logo na levém.Tyto výšivky je možné odstranit či změnit.

Výšivky na přání zákazníka jsou účtovány podle náročnosti a velikosti.Jednoduché texty (jména apod.) jsou obvykle za mírný příplatek.Velmi populární jsou výšivky na uvolňovače odhozu či záložního padáku.Pro vzor je použitelný jakýkoliv běžný grafický formát (např. jpeg) který si Mirage převede do formátu pro vyšívací stroj.